Консультація присвячена питанню, чи повинна державна установа, створена шляхом перетворення державного підприємства, продовжувати відраховувати до державного бюджету частину чистого прибутку (доходу) та подавати відповідний розрахунок після зміни організаційно-правової форми. Також розглядається вплив статусу наукової установи та особливості застосування законодавства про управління об’єктами державної власності.